Luty 8, 2015 at 8:36 pm

Cycki, kotki, seks

Cycki, kotki, seks

Kotki, koteczki, kotunie, kiciunie? A może cycki, cyce, cycuszki, cycusie, cycunie? Albo jednak seks? Seks, seks, seks, seks! Po prostu seks. Nieee, jednak to kotki, kici kici miau miau koteczki. Choć jednak to może cycuchny? O tak! cyce, cyce, cyce cycusiebęc! Ale ten seks, no właśnie ten seks, seks, seks, po prostu seks. To musi być to, bo jak nie to, to co?
No właśnie co? Co Was tu przyciągnęło??

Ostatnio u niejakiej Żudit, przeczytałam, że kotki i cycki dźwignią handlu. Że wystarczy dać zdjęcie kotka, koteczka, kotunia kici miau albo pokazać głębsiejszy cyc dekolt, a internauci hyc i klik. Zatem postanowiłam tę cycowo-kotkową socjotechnikę sprawdzić na Was, i upewnić się, który z trzech kluczowych słów kluczy to wytrych do Waszej wyobraźni i zainteresowań.
To jak, przyznacie się?

Zresztą nie trzeba. Bo ja się tutaj odważnie różnych tematów podejmuję, i każdą, ale to każdą Waszą potrzebę czytelniczą z odwagą spełnię.

Także o kotkach już było. O tutaj było. Proszę sprawdzić i poczytać.

I temat cyców, cycuszków mlecznych też był. O tutaj można zerknąć i popodglądać.

A co do seksu, to i ten wymiar zamierzam wkrótce z rozwagą, a może i romantycznie, a na pewno odważnie Wam przedstawić.

Ale zanim to nastąpi, to Was zwabionych w sidła mojej kotko-cyckowo-sexi manipulacji, zapraszam do głosowania na mój tekst „Odwaga”. To ostatnie dni i godziny, głosowanie trwa do 10.02 do godziny 12.00. A jeśli, już ktoś głosował, to niech nie lęka się i odważnie sięgnie po telefon męża, żony, chłopaka, narzeczonej, partnera, mamy, taty, dziecka, teściowej, sąsiadki czy własnej fryzjerki.
Odwagi!
odwaga

0 likes U Eleganckich # , , , , , , ,
Podziel się: / / /
Szukaj na 5razones
O mnie
To ja Pau Elegancka Wszystko co chcecie o mnie wiedzieć, znajdziecie tu. W każdym poście. Przeczytacie w każdym zdaniu i pomiędzy zdaniami. Rozpoznacie na granicy kropki kończącej jedną myśl, a akapitem rozpoczynającym następną. Zdjęcia, rysunki, szkice to pocztówki z naszej codzienności. Łapcie!

True story 🤣🙈🍩🍫🍰 ... See MoreSee Less

U nas walka!

View on Facebook

Wczoraj przyszła narzuta patchworkowa uszyta przez sprytne i czułe paluszki Agnieszki MaAteria patchworki w której zaszyte są skrawki z pierwszych ubranek Tadzinka.
Niedźwiadkowa kołderka przechodzi właśnie najmilejsze crashtesty. No stworzona jest do tulania!!! 🐻🐻🐻
... See MoreSee Less

View on Facebook

Fejsbuczek mi przypomniał, jak to 4 lata temu przy Franiu już bardzo, ale to bardzo nie starczało mi... niczego! Odzieży, sił i gibkości, żeby sobie buty samej założyć. 😅😄😃🤣😂

Mam tu jakieś ciężarne, którym również nie starcza?
... See MoreSee Less

View on Facebook