U Eleganckich

Konkurs: Ja, Szamanka!

28 października 2015

*EDIT: Listopad 08, 2015

Szamanki Moje Drogie, pięknie dziękuję Wam za odwagę i udział w konkursie. Tych kilka zdań od Was to moc energii i inspiracji dla mnie. Z Waszych opowieści o Was samych wybrałam po zdaniu dla siebie:

Szamanie od pierwszego dnia życia Ani, najpierw zaklinałam Córkę, abyśmy w końcu z obupólną przyjemnością karmiły się cycem (szamaniłam, szamaniłam i po 4-5 miesiącach wyszamaniłam bezbolesne, cudowne, jak z obrazka chwile z Anulą :)). Trwajcie jak najdłużej!

—Agee

Po trzecie… właściwie chyba jednak po pierwsze największy napęd do życia daje mi moja rodzina i przyjaciele.

— Dagmara

Próbowałam różnych stylów tańca: latynoamerykański, tango i salsa. Wciąż szukam swojego rytmu.

— Paloma Roja

Opowieść jest żywiołem, w którym czuję się najlepiej, którego wszędzie poszukuje. Widzę świat jako sieć historii i nie mogę przestać wiecznie szukać powiązań, kojarzyć pokrętnych zjawisk, wymyślać dalszego ciągu. Opowieści pomagają mi zasnąć i obudzić się rano, pozwalają przetrwać najtrudniejsze ataki wściekłości i nudy, uciec od rzeczywistości i na powrót się w nią wpasować.

Tym samym chciałam ogłosić, że wbrew temu co sobie wymyśliłam w założeniach konkursu, nagradzam wszystkie cztery Szamanki 🙂 Gratuluję!
Zapraszam Was do kontaktu mailowego: pau@5razones.pl i zgłoszenie, którą z kolekcji szamańskich koszulek wybieracie. Mailowo ustalimy też termin wysyłki. Howgh!

 

 

Doigraliście się. Będzie pierwszy w historii bloga konkurs. Trochę się Was już tutaj Drogie i Eleganckie moje Czytelniczki i Czytelnicy nazbierało. Część z Was znam, ale niektórzy są dla mnie niewiadomą, i zapewne też niespodzianką.

Ale liczę, że dzięki zadaniu konkursowemu lepiej się poznamy.

Konkurs będzie szamański, wszak to ostatnio mój ulubiony motyw przewodni. Kto tu zagląda, ten wie, że ja nic innego nie robię, tylko szamanię.

Moja własna słowiańska, choć na szwedzkiej obczyźnie Siostra o byciu szamanką napisała tak:

bo każda kobieta trochę szamanką jest, trochę dzika, trochę szalona, trochę nie z tego świata, trochę pierwotnej siły natury w nas drzemie. A wszystkie szamanimy i czarujemy z myślą o naszych bliskich, naszej rodzinie, chociaż każda z nas jest inna i każda na swój sposób. Ja może grając akurat nie szamanię, ale bez gier to te całe rodzinne rytuały chyba by mnie wykończyły:P

Ja akurat uważam, że to Play Station rozgrywki, w których lubi zatracać się moja Ale, to jej i tylko jej sposób na szamanienie.

Sis N7

Tak samo jak Ani pikantne i pełne kolorów podróże i gotowanie.

Ania_small

Albo Marii Jahody Jesus flamenco tańczenie.

Jahoda_small

Lub jak w przypadku Mili fascynacja modą i dizajnem.

Mila_small

A jaką Ty jesteś Szamanką? Jaka jest Twoja pasja? W jakie przygody, fanaberie, zachcianki lub rytuały uciekasz przed swoją codziennością? W czym się najlepiej czujesz i realizujesz? Co sprawia, że zakwitasz, nabierasz energii i rozpędu?

Odpowiedz mi na to pytanie, pokazując swoją szamańską naturę: zdjęciem, rysunkiem, opisem (wszelkie gatunki literackie mile widziane), albo nawet filmikiem.

Żeby nie było, że nie ma tutaj równouprawnienia, Panów również zapraszam do konkursu i pokazania, opisania swoich szamańskich mocy.

Na Wasze odpowiedzi czekam tutaj na blogu, pod tym postem, w komentarzach na platformie Disqus (wcześniej trzeba się zalogować, ale ta czynność jest banalnie prosta).

Konkurs trwa od godziny 00:01 dnia 28 października 2015 r. do godziny 23:59 dnia 6 listopada 2015 r.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi do 8 listopada 2015 r., tutaj w treści tego posta.

Wśród wszystkich zgłoszonych do konkursu odpowiedzi lub prac, wybiorę 3 zwycięzców.

Wyniki zostaną ogłoszone tutaj w treści bloga.

Nagrody: 3 koszulki z kolekcji TA KTÓRA WIE by Elegancki Smok. Zwycięzcy będą mogli sami sobie wybrać swoją ulubioną szamańską koszulkę.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Możesz polubić też