T-Shirts by Elegancki Smok Ta Która Wie Co

Kręcą mnie

26 lipca 2015

Kręcą mnie. I to bardzo. Kobiety. Kręcą i ekscytują.

Już tak mam. Ogromną słabość do kobiet. Do ich pasji i energii. Do tego w czym są najlepsze, i o co się potykają. Do ich słabości i mocy. Do ich fanaberii i kaprysów. Do ich humorów i histerii. Do ich intuicji, przeczuć, i szamańskich czarów.

Są jak żywioł. Bardzo dziki żywioł.

Dzika Kobieta należy do ciebie – niezależnie od tego, czy jesteś intro – czy ekstrawertyczką; kobietą, która kocha kobiety, czy kobietą która kocha mężczyzn; kobietą, która kocha Boga lub wszystkich naraz; czy twoje serce jest proste, czy masz ambicje amazonki, czy pragniesz piąć się na sam szczyt, czy też po prostu przeżyć do jutra, czy jesteś dowcipna, czy ponura, z królewskiego rodu czy prostaczka – Dzika Kobieta jest twoja, bo należy do wszystkich kobiet.*

Z inspiracji Dziką Kobietą i dla wszystkich Dzikich Kobiet, dla Szamanek codzienności i niezwykłości, dla Wilczyc, które przewodzą stadami albo są samotnymi tropicielkami, dla Sów Nocnych Ptaków, które przeszywa, rozdziera intuicja. Dla tych co pędzą z wiatrem lub pod wiatr. I dla tych, które stoją w miejscu też. Dla wszystkich Was wymyśliłam, a Smok mój zobrazował i narysował kilka art worków, które potem przenieśliśmy na koszulki.

Jako że debiutujemy w temacie, od razu się przyznajemy, że korzystamy z gotowych wzorów koszulek znanych producentów. Wybraliśmy koszulki najlepszej jakości, niektóre są bawełny organicznej, o nowoczesnych krojach i w uniwersalnej kolorystyce. Mamy nadzieję, że ta kolekcja koszulek, którą dumnie nazwaliśmy Ta Która Wie by Elegancki Smok dziko przypadnie Wam do gustu. Seria ma bardzo ograniczony nakład, także ten kto skusi się na zakup jednego ze wzorów, może liczyć na to, że będzie szamańsko paradować w bardzo unikatowym wzorze.
Sprzedaż koszulek już ruszyła. Swoje zamówienia możecie realizować drogą mailową pod adresem: Pau@5razones.pl

T-shirty damskie:
Bicykl w mięcie
Sowa w zieleni
Wilczyca tropiąca w szarościach
Szamanka w mięcie
Szamanka (TankTop)
Wilczyca (RollSleeve)
Breastfeeding Area

 

 

Modelki:
Ania Brusewicz z Świat według Tatami
Jadwiga Romanowska

Fotograf: Ewa Łagowska z Łagowska Photography
Make up: Bogusława Jamioła
Stylizacje: Pau Elegancka i  Ania Brusewicz z Świat według Tatami

 

*Clarissa Pinkola Estes, Biegnąca z wilkami, tłum. Agnieszka Cioch, Poznań 2001, s. 31.

Możesz polubić też