Czerwiec 2, 2015 at 11:50 am

Mama tańczy dla mnie

Mama tańczy dla mnie

Tari Ti Tati Tati Tati tam, Tari Ti Tati Tati Tati tam, Tari Ti Tati Tati Tati tam, Tari Ti Tram Tram Tram Tram!
Co słyszysz, gdy nucę Ci to?
A co słyszysz, gdy wystukuję to: tam, tatiku tam, tatiku tam, tiku tam, tiku tam, tam tam ?

Bo mój chłopiec malutki, to on spokój i błogość słyszy. To jego rytm, to jego puls. Lubię wierzyć, że te dźwięki, te rytmy, compas por solea, por tangos lub por buleria, pamięta jeszcze z czasów, gdy był moim centrum, gdy był moim środkiem ciężkości. Kręciliśmy wtedy vuletas de pecho, quebradas i de cadera. Uczyliśmy się schematu llamada oraz remate. I w stepach, tych najtrudniejszych, wcale mi nie ciążył. Wsłuchiwaliśmy się w muzykę escobillas. Zapamiętywaliśmy puls marcaje, oddychaliśmy rytmem zwrotek.

Wierzę, że to w nim zostało. Bo wystarczy, że zanucę za Estrellą Morentę lub Camaronem, zaklaszczę lub zatańczę, to on się zaraz uspokaja albo rączki składa do wspólnego klaskania, mój mały palmero. Gdy kołyszę go do snu, to kroczę i kołyszę się w compasie por tangos. Gdy w ciągu dnia się wygłupiamy, to wrzucam go w nosidło i kręcimy sevillany.

Dlatego zanim zabierze mi go świat chłopięcych, a potem męskich spraw, wtykanie patyków w mrowisko, play station, trzepak i boisko, niech jeszcze chwile ze mną potańczy.
Un dos, un dos tres, cuatro cinco seis, siete ocho nueve diez.

0 likes Ta Która Wie , U Eleganckich # , , , , , , , , , , , , , , , ,
Podziel się: / / /
Szukaj na 5razones
O mnie
To ja Pau Elegancka Wszystko co chcecie o mnie wiedzieć, znajdziecie tu. W każdym poście. Przeczytacie w każdym zdaniu i pomiędzy zdaniami. Rozpoznacie na granicy kropki kończącej jedną myśl, a akapitem rozpoczynającym następną. Zdjęcia, rysunki, szkice to pocztówki z naszej codzienności. Łapcie!

On lubi gryźć. To jest jego obrona i super moc!
.
.
.
.
.
.
.
.
Lubisz gryźć Tadeusz, prawda?

Nie ma to jak przedstawić brata w samych superlatywach kolegom z przedszkola.

💝👬💓
... See MoreSee Less

View on Facebook

Rano, wieczór, we dnie, w nocy.
Świątek, piątek czy niedziela.

💝💖💓

#breastfeedingarea
... See MoreSee Less

View on Facebook