Luty 22, 2016 at 11:10 pm

Moc

Moc

Wybaczcie słownictwo, ale nawet najbardziej Perfekcyjnej Pani Domu się może wymsknąć, a ja, jak to już ustaliliśmy jestem zaledwie Dość Perfekcyjną i na miarę swoich możliwości Elegancką Pau Domu.

I czasem słońce, czasem deszcz.

Czasem nie ma co, do gara włożyć, a czasem szaleństwo przy palniku i piekarniku.

I ja sama nie wiem, czy to powiew zbliżającej się wiosny, bo tak mi lżej.

Czy to fakt, że Lord Fra nie wisi mi u żadnej z kończyn, tylko od rana siedzi w swoim obozie, ściga koty, pożera gruszki, paćka ściany i komody (a niech paćka, póki ma zajęcie)… bo tak mi lżej.

A może to wody odpuściły, nie że płodowe, tylko te w organizmie się kumulujące z okazji ciąży, bo tak mi… po prostu lżej.

A może to taki dzień, że okna na oścież chce się otworzyć, rozwiesić piąte pranie, nastawić szóste, przygotować do namaczania siódme, a potem siedzieć i z lekkością przyglądać się, jak koło życia (i prania) może lekko się toczyć.

I tak, jest mi lżej, i mam tę moc. Lubię tę moc, zwłaszcza jak jest mi lżej.

I wy też macie tę moc, a jak ją macie, to no… odpierdolcie coś dzisiaj! Nie tylko w kuchni, przy palnikach i piekarnikach, czy przy pralce lub suszarce z praniem. Sprawy lekko, a z mocą mogą się toczyć.

0 likes U Eleganckich # , , ,
Podziel się: / / /
Szukaj na 5razones
O mnie
To ja Pau Elegancka Wszystko co chcecie o mnie wiedzieć, znajdziecie tu. W każdym poście. Przeczytacie w każdym zdaniu i pomiędzy zdaniami. Rozpoznacie na granicy kropki kończącej jedną myśl, a akapitem rozpoczynającym następną. Zdjęcia, rysunki, szkice to pocztówki z naszej codzienności. Łapcie!

Te rzezimieszki #TadeuszMajowy i #Stasinek znają się jeszcze z czasów brzucha i od maleńkiego towarzysza sobie, a ostatnio najczęściej w psotach. Fajnie tak na nich razem patrzyć, na ich wspólne zabawy, często jeszcze obok siebie, ale za każdym razem co raz bliżej. 💖👬💝

Czy Wasze dzieci też mają takich kolegów/koleżanki?
... See MoreSee Less

View on Facebook

On lubi gryźć. To jest jego obrona i super moc!
.
.
.
.
.
.
.
.
Lubisz gryźć Tadeusz, prawda?

Nie ma to jak przedstawić brata w samych superlatywach kolegom z przedszkola.

💝👬💓
... See MoreSee Less

View on Facebook

Rano, wieczór, we dnie, w nocy.
Świątek, piątek czy niedziela.

💝💖💓

#breastfeedingarea
... See MoreSee Less

View on Facebook