W swojej piosence 5razones, Manu Chao śpiewa tak:

Si la vida te da más de cinco razones para seguir
Si la vida te da más de 5 rincones para dormir
Si la vida te da más de 5 millones para morir

Si la vida te da más de cinco minutos para gozar
Si la vida te da más de cinco minutos para olvidar
Se fuerza la máquina de noche y de día*

O moich pięciu powodach do codziennego trudzenia się i podążania, do pięknego życia. O moich radościach, fascynacjach czy też nawet obsesjach piszę tutaj , opowiadam, historie swoje i nie tylko, przywołuję. A opowieści te Smok Mój zamaszyście ilustruje, swoją kreską dopowiada.

Poczytacie tu o moich ekscytacjach i zachwytach nad niezwykłością powszedniości macierzyńskiej i tej małżeńskiej też, o przygodach z moimi synkami. Zasiedzicie się w mojej utytłanej kuchni, wśród garów, chochli i receptur na pyszne, a tanie w wykonaniu dania popisowe. Mam nadzieję, że udzieli się Wam mania celebracji podwieczorków. Spotkacie i poznacie tych, których spotykam i poznaję ja, które to spotkania, poznania i rozpoznania inspirują, napędzają, ubogacają. Zabiorę Was w nasze cioranie i łasicowanie, takie za szlakiem, ale przede wszystkim poza nim. Usłyszycie taniec! Bo flamenco to trzeba usłyszeć, ono musi Was dotknąć i przeszyć.

Zostajecie?

Zapraszam, ja Matka Smoków, tańcząca flamenco,  Szamanka codzienności, Ta Która (Bywa Że Czasem) Wie, Dość Perfekcyjna i na miarę swoich możliwości Elegancka Pau Domu, a ostatnio także JediMama.

Dla potrzebujących kontaktu jeszcze bardziej bezpośredniego zostawiam adres mailowy: pau@5razones.pl

*Jeśli życie daje Ci ponad pięć powodów by nim podążać
Jeśli życie daje Ci ponad pięć miejsc do spania
Jeśli życie daje Ci ponad pięć milionów by umrzeć

Jeśli życie daje Ci ponad pięć minut radości
Jeśli życie daje Ci ponad pięć minut by zapomnieć
Zmusza maszynę nocą i dniem