U Eleganckich

Gdzie się podział bałagan?

3 października 2017

Z okazji wtorku chciałam się Wam pochwalić moim poniedziałkowym sukcesem. 🤗

Będąc na jakiejś fali poweekendowej ekscytacji postanowiłam zrobić coś dla domu i odgruzować podłogi zwłaszcza w pokoju syneczków. 💪

A wiedzieć musicie, że w ich pokoju, na podłodze walały się chyba od tygodnia wszystkie możliwe zabawki: klocki, figurki zwierząt, puzzle, pluszaki, samochodziki… i brodziło się w tym, jak w jakichś zaspach.

Zakasałam rękawy 🏋️‍♀️ i przystąpiłam do akcji pod kryptonimem: rozbicie bałaganowego gangu. Dezorganizacja skupisk zabawkowych i ponowna ich segregacja i układanie na przynależnych im półeczkach zajęła mi jakieś 3 godziny. 🤹‍♀️ Przy okazji znalazłam kilka swoich rzeczy: jak szczotka do włosów, krem, okulary.

Napawanie się dumą patrząc na dawno niewidzianą podłogę, kolor paneli tak pięknie błyszczących i puszystość dywanu, w której zasłużenie smyrałam swoje udręczone od klocków stopy przerwał powrót Frania z przedszkola.

– O jak tu pusto! – zauważył z miejsca syneczek.

– O, ale mogę sobie tak biegać w kółko! – odkrył z radością po chwili.

I już, już spieszyłam z edukacyjną pogawędką ze zobacz synku, jak to fajnie, gdy w domu jest porządek, gdy nic nie wala się po podłodze, gdy zapytał:

– Ale mamo, gdzie schowałaś mój bałagan?

🙈 🙉 🙊

Do Waszej wiadomości: bałagan się znalazł i to już wczoraj. Dziś nabiera mocy.

 

 

Chcesz więcej naszych, nie tylko rysunkowych, opowieści to zapraszamy na naszą stronę na Facebooku
oraz profil na Instagramie.

Możesz polubić też