Czerwiec 28, 2016 at 9:16 pm

Techniki gęby

Techniki gęby

Każda zdegradowana do roli producentki i dostawcy pokarmów mlecznych matka, osaczona przez nieustająco domagającego się tychże bogactw natury ssaka (a uchowajbosze i dwóch ssaków), uziemiona na kanapie, łóżku, podłodze, zmuszona jest wypracować techniki ratunkowe, w ramach których umiarkowanie samodzielnie będzie wstanie przyjmować i pochłaniać posiłki o różnych konsystencjach.

A to ciekłe. A to stałe, acz jednak chrupkie, kruche i kruszące się .

Strat w ludziach, kotach i kanapach nie da się uniknąć. Bo tu pocieknie (po brodzie, dekolcie, cyckach), tam się nakruszy (w dekolt i zaś w cycki, we włoski lub uszko ssaka), i jeszcze w to (na ten przykład kanapę lub kocia sierść) się wetrze, wsmaruje.

I tak manewrując a to nad, gdzieś obok: ssaka, cyców i kota, próbując skubnąć, gryznąć, choć liznąć trochę, tą ręką trzecią, co to jej zawsze brakuje, usiłując do paszczy z posiłkiem trafić.

Nie masz i nie znasz technik idealnych. A żyć, i żryć przecież jakoś trzeba.

0 likes U Eleganckich # , , , , ,
Podziel się: / / /
Szukaj na 5razones
O mnie
To ja Pau Elegancka Wszystko co chcecie o mnie wiedzieć, znajdziecie tu. W każdym poście. Przeczytacie w każdym zdaniu i pomiędzy zdaniami. Rozpoznacie na granicy kropki kończącej jedną myśl, a akapitem rozpoczynającym następną. Zdjęcia, rysunki, szkice to pocztówki z naszej codzienności. Łapcie!

On lubi gryźć. To jest jego obrona i super moc!
.
.
.
.
.
.
.
.
Lubisz gryźć Tadeusz, prawda?

Nie ma to jak przedstawić brata w samych superlatywach kolegom z przedszkola.

💝👬💓
... See MoreSee Less

View on Facebook

Rano, wieczór, we dnie, w nocy.
Świątek, piątek czy niedziela.

💝💖💓

#breastfeedingarea
... See MoreSee Less

View on Facebook