Sierpień 18, 2014 at 8:13 pm

Top1

Top1

Podpatrzyłam u blogerek parentingowych taki trend tematyczny związany z prezentacją ich osobistych, subiektywnych list rankingowych z propozycjami z okazji różnych okazji. Np. Top 10 gadżetów bez których nie może obejść się początkująca mama, 8 najszykowniejszych prezentów z okazji chrztu świętego, Siedem hiciorów jakie musisz mieć, żeby przeżyć z dzieckiem dniówkę na dywanie, The Best of prezenty dla roczniaka, The Best of the Best prezenty pod choinkowe, 3 zestawy survivalowe bez których nie wypuszczasz ojca na spacer z dzieckiem itp. Itd.

Oczywiście nie chciałam być gorsza. Co więcej zapragnęłam być lepsza. I wśród zalewu i od groma sugerowanych rozwiązań zabawkowych i gadżetowych postanowiłam znaleźć te faktycznie najbardziej top, niepodważalnie The Best, bez dyskusji hot i hit, i z nutką szykowności.

Zatem prezentuję: moje Top1.

Top1

Ergonomiczny, multitaskowy, wielozadaniowy zestaw kartonów. Dla kota i jego małego człowieka, albo jak to woli dla małego człowieka i jego kota.
Do plaskania, do macania, do dudnienia i pacania.
Do chrupania, i drapania.
Do gryzienia i ciamkania.
Do chowania.
Do przesuwania, przewracania.
Do zabawy gram na tamburynie, perkusji, cajonie.
Do zabawy w akuku i „wyłaź stąd koteczku”.

Produkt absolutnie Eko, wykonany z tektury falistej. Nie prać. Nie namaczać. W ramach konserwacji wietrzyć, przechowywać w suchym pomieszczeniu (no chyba, że dorwie się do niego śliniące, ząbkujące dziecko, to już trudno, uważać, żeby nie odgryzło za dużego kawałka tektury, bo to może naruszyć konstrukcję kartonu).

Produkt testowany dermatologicznie, nie na zwierzętach, przyjazny środowisku.

Zestaw można spróbować zostawić małemu człowiekowi i jego kotu na ok. 30 minut. Powinni w zgodzie jakoś ogarnąć zabawę, nie wyrywając sobie poszczególnych elementów z łapek.

Top1

Absolutnie za darmo, jeśli przyjąć, że przyszło do nas w paczce, jako opakowanie ochronne dla innego souveniru.

Szczerze polecam.
Pau Elegancka

 

0 likes U Eleganckich # , , , , , , , , ,
Podziel się: / / /
Szukaj na 5razones

3 days ago

5razones

Ten moment, kiedy dziecko bardzo chce odpowiedzieć tacie na pytanie: co robi mama?, a że tak jakby brakuje mu odpowiedniego słowa z kategorii: dom/gospodarstwo domowe i tłumaczy najlepiej jak potrafi...
.
.
.
.
.
.
.
- Ogrzewa* nasze ubranka...

* czyli prasuje. Po rzeczowniku żelazko, przyszła najwyższa pora na nauczenie się czasownika, który wchodzi w ścisłą relację z w/w przedmiotem.
... See MoreSee Less

View on Facebook

5 days ago

5razones

W prowadzeniu bloga i w pisaniu do Kwartalnika Laktacyjnego najbardziej lubię spotkania, rozmowy, wywiady.

I ostatnio miałam przyjemność porozmawiać i poznać lepiej Ewę Dymek-Dudzińską (malarkę, performerkę, pisarkę). O Ewie "zrobiło się głośno" po tym, jak na na jednym z koncertów stanęła za konsoletą djską, grając koncert techno i jednocześnie karmiąc piersią swoją kilkumiesięczną córeczkę. Ewa przyznaje, że hejterskich komentarzy, jakie popłynęły po tym spontanicznym występie w jej stronę, starała się nie czytać, bo zna wartość swojego macierzyństwa.

Rozmawiałyśmy o karmieniu piersią (a jakże!), o bliskości i więzi, jaka się rodzi nie tylko w trakcie karmienia, i także o muzyce.

- Karmienie piersią zmusza do ciągłego przytulania... - powiedziała Ewa - a ja lubię się przytulać.

<3

Całą rozmowę możecie przeczytać w najnowszym jesiennym Kwartalniku Laktacyjnym:

issuu.com/fundacjapromocjikarmieniapiersia/docs/kwartalnik_laktacyjny_3_2018_issuu_/60
... See MoreSee Less

View on Facebook

6 days ago

5razones

Noworodki tak mają.
Kilkumiesięczne dzidziusie też.
I roczniakom też w tym najlepiej.
Dwulatki potrafią się o to ciągle upominać: Przytulaj mamusi!
A jak czterolatek tego pilnuje: Najmocniejszego przytulacka poproszę!

Hej, my ludzie-huby tego potrzebujemy.

<3
... See MoreSee Less

View on Facebook