Sierpień 18, 2014 at 8:13 pm

Top1

Top1

Podpatrzyłam u blogerek parentingowych taki trend tematyczny związany z prezentacją ich osobistych, subiektywnych list rankingowych z propozycjami z okazji różnych okazji. Np. Top 10 gadżetów bez których nie może obejść się początkująca mama, 8 najszykowniejszych prezentów z okazji chrztu świętego, Siedem hiciorów jakie musisz mieć, żeby przeżyć z dzieckiem dniówkę na dywanie, The Best of prezenty dla roczniaka, The Best of the Best prezenty pod choinkowe, 3 zestawy survivalowe bez których nie wypuszczasz ojca na spacer z dzieckiem itp. Itd.

Oczywiście nie chciałam być gorsza. Co więcej zapragnęłam być lepsza. I wśród zalewu i od groma sugerowanych rozwiązań zabawkowych i gadżetowych postanowiłam znaleźć te faktycznie najbardziej top, niepodważalnie The Best, bez dyskusji hot i hit, i z nutką szykowności.

Zatem prezentuję: moje Top1.

Top1

Ergonomiczny, multitaskowy, wielozadaniowy zestaw kartonów. Dla kota i jego małego człowieka, albo jak to woli dla małego człowieka i jego kota.
Do plaskania, do macania, do dudnienia i pacania.
Do chrupania, i drapania.
Do gryzienia i ciamkania.
Do chowania.
Do przesuwania, przewracania.
Do zabawy gram na tamburynie, perkusji, cajonie.
Do zabawy w akuku i „wyłaź stąd koteczku”.

Produkt absolutnie Eko, wykonany z tektury falistej. Nie prać. Nie namaczać. W ramach konserwacji wietrzyć, przechowywać w suchym pomieszczeniu (no chyba, że dorwie się do niego śliniące, ząbkujące dziecko, to już trudno, uważać, żeby nie odgryzło za dużego kawałka tektury, bo to może naruszyć konstrukcję kartonu).

Produkt testowany dermatologicznie, nie na zwierzętach, przyjazny środowisku.

Zestaw można spróbować zostawić małemu człowiekowi i jego kotu na ok. 30 minut. Powinni w zgodzie jakoś ogarnąć zabawę, nie wyrywając sobie poszczególnych elementów z łapek.

Top1

Absolutnie za darmo, jeśli przyjąć, że przyszło do nas w paczce, jako opakowanie ochronne dla innego souveniru.

Szczerze polecam.
Pau Elegancka

 

0 likes U Eleganckich # , , , , , , , , ,
Podziel się: / / /
Szukaj na 5razones
O mnie
To ja Pau Elegancka Wszystko co chcecie o mnie wiedzieć, znajdziecie tu. W każdym poście. Przeczytacie w każdym zdaniu i pomiędzy zdaniami. Rozpoznacie na granicy kropki kończącej jedną myśl, a akapitem rozpoczynającym następną. Zdjęcia, rysunki, szkice to pocztówki z naszej codzienności. Łapcie!

Myślałam, że najtrudniejsze pytanie, na które będę musiała odpowiedzieć moim synom to: a skąd się biorą dzieci?, jak duży jest wszechświat? lub dlaczego malujesz się mamo?

Tymczasem…
.
.
.
.
.
.
.
Mamo, a dlaczego mama mojego kolegi chce go stłuc?

Więcej: bit.ly/2AO1plt
... See MoreSee Less

View on Facebook

Częstotliwości wypowiadanych przez Tadzinka słów:

Śel 🧀
Siok 🥃
Picia 🍕
Jajo 🥚
Oulek 🥒

...tak wiele mówi o zwyczajach żywieniowych w naszym domu 🙊🙈🙉
... See MoreSee Less

View on Facebook