Listopad 6, 2016 at 9:35 pm

Tylko nie po mamusi

Tylko nie po mamusi

Próbowałam ostatnio pochorować. Próbowałam. Ani człowiek w spokoju nie posiedzi, o leżeniu nie wspominając. Zaraz ładują się na matkę leżącą, w rękaw pokasłującą, a to obiekty dziecięce, a to ciała kocie. W sumie w kotach rozmruczanych i rozgrzanych wypoczywać i chorować rzecz wyborna, ale nie takie numery z naszymi sierściuchami. Bo nasze koty to wytrawni beneficjenci domowego splendoru. Czyli człowiek na kanapie, o to się na nim, w nim rozgoszczę i rozfurkoczę.

Z dziećmi też nie tędy droga.

A dokładnie to droga wszystkich dziecięcych zabaw zawsze, ale to zawsze przebiegać musi przez leżącą matkę. A to przez mamunię przetoczy się pociąg, nad nią zakołuje i przeleci pterodaktyl, który porwał owcę lub helikopter ratunkowy, we włosy wplącze się lew, żyrafa, i stado baranów. Przez matkę przewalają się fikołki, salta i inne popisy gimnastyczne. Matka materac.

Zatem leżałam sobie, i takim słabowitym głosem domagałam się spokoju, nawołując i upraszając: błagam, tylko nie właź na mamusię.

W podobnych okolicznościach przyrody i choroby, nie próbujcie wypowiadać tych słów. Stanowią bowiem dodatkową zachętę do eksploracji matki.

0 likes U Eleganckich # , , ,
Podziel się: / / /
Szukaj na 5razones
O mnie
To ja Pau Elegancka Wszystko co chcecie o mnie wiedzieć, znajdziecie tu. W każdym poście. Przeczytacie w każdym zdaniu i pomiędzy zdaniami. Rozpoznacie na granicy kropki kończącej jedną myśl, a akapitem rozpoczynającym następną. Zdjęcia, rysunki, szkice to pocztówki z naszej codzienności. Łapcie!

Łowcy morskich fal 🌊🌊🌊 nie da się ich utrzymać na brzegu

#5razones
... See MoreSee Less

View on Facebook

Wiatr w oczy Matce Smoków 🚴‍♀️💛🌪🌬
#matkasmokow #motherofdragons #biketrip #bestintravel #bikelover #ścieżkarowerowa #rower #wycieczkarowerowa #bicicleta #madonnabicicletta #karsiborskakępa #karsibór #kraina44wysp
... See MoreSee Less

View on Facebook

Nie ma złej pogody. ⛅🌞🌧🌥☔🌈

Czasami jest dobra pogoda na plażę 🏖

A czasami na rower 🚴‍♀️🚴‍♂️

Dziś raczej na to drugie.

Zawsze #najlepiej

#5razones #eleganckiesmoki
... See MoreSee Less

View on Facebook

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress