Moi czytelnicy znają mnie jako: Matkę Smoków, tańczącą flamenco, Szamankę codzienności, Ta Która (Bywa Że Czasem) Wie, Dość Perfekcyjną i na miarę swoich możliwości Elegancką Pau Domu, a także JediMamę.

Blog przez wzgląd na poruszane tematy ma profil parentingowo-lifestylowy. Piszę o kobietach i dla kobiet (nie tylko mam). Nie boję się poruszać trudnych tematów związanych z kobiecością. Żartuję sobie, że uprawiam i promuję macierzyństwo zrównoważone. Pokazuję, jak łączyć wysiłki rodzicielskie z małymi przyjemnościami, i wielkimi pasjami. Inspiruję i zachęcam do podróży z dzieckiem w nosidle lub w rowerowej przyczepce.

Na moim blogu nie znajdziecie stylizowanych zdjęć, tylko autorskie rysunki, grafiki, komiksy rysowane ręką mojego męża. To takie nasze pocztówki z codzienności.

Moi czytelnicy niedawno zapytani, za co lubią 5razones odpowiedzieli: „za rysunki, teksty, nawet hasztagi”, „za rysunki, za dowcip, za styl pisania, za niecodzienność w codzienności, za przygody małe i duże, za to że widać miłość w rodzinie! o!”

Koleżanki i koledzy z branży cenią mnie za styl i odwagę w podejmowaniu trudnych tematów: „prawdziwy storytelling”.

Wpisy reklamowe, które pojawiły się póki co na moim blogu, miały charakter absolutnie obiektywny.

Dlatego jeśli potrzebujesz niebanalnej opowieści o swoim produkcie (recenzja, artykuł, wywiad) i marce w autorskiej oprawie graficznej (rysunek, komiks) to bardzo elegancko zapraszam do kontaktu na adres mailowy: pau.tracz@gmail.com

Przykłady współpracy:

*Nie podejmuję się działań promujących kosmetyki i suplementy diety, żywność dla dzieci których skład budzi moje wątpliwości (i których zwyczajnie sama nie wybrałabym dla siebie i swojej rodziny), mleka modyfikowanego.

Przykłady współprac redaktorskich i copywriterskich

Poza blogiem realizuję się twórczo i dziennikarsko, jako autorka specjalistycznych artykułów, wywiadów dla Kwartalnika Laktacyjnego, autorka tekstów eksperckich dla innych blogów z kategorii parenting,
oraz z zakresu marketingu oraz blogowania.

Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia doświadczonego opowiadacza, twórcy tekstów, specjalisty od content marketingu, to zapraszam tym bardziej.